logo

Рекламний ролик МНАУ

Аграрна освіта має свої добрі багаторічні традиції з підготовки висококваліфікованих фахівців. Із трьох аграрних вишів Півдня України Миколаївський національний аграрний університет на сьогодні є наймолодшим. Проте, утримує позиції лідера, що вже не один рік поспіль підтверджується стабільним другим місцем у рейтингу ВНЗ Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Сьогодні Миколаївський національний аграрний університет – це потужна матеріально-технічна база, центр інноваційного проектування, джерело кадрового потенціалу як для Південного регіону, так і для всієї України. А найголовніше – це діяльність усіх студентів і науково-педагогічних працівників університету, яких об’єднує спільна мета, ідеї, прагнення.В університеті здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

Миколаївський національний аграрний університет включено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави (2013 р.).  Миколаївський національний аграрний університет має 12 навчальних корпусів, до його структури входять 6 інститутів: науково-дослідний інститут нових агропромислових об’єктів та учбово-інформаційних технологій, науково-дослідний інститут сучасних технологій в АПК, навчально-науковий інститут економіки та управління, механіко-технологічний навчально-науковий інститут, інститут післядипломної освіти, науковий інститут інноваційних технологій і змісту аграрної освіти.

Університет посідає 87 місце в Рейтингу вищих навчальних закладів України «ТОП 200 Україна» (2014 р.). Університет нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2004 р.). Понад 80 науково-педагогічних працівників мають державні нагороди та почесні звання Міністерства освіти і науки України і Міністерства аграрної політики та продовольства України. 8 штатних співробітників обрано академіками державних галузевих академій наук, а також 5 професорів обраночленами міжнародних академій наук. У рамках проведення Міністерством освіти і науки України Четвертої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2013» Миколаївський національний аграрний університет було відзначено гран-прі «Лідер вищої освіти України».

Read more: http://www.mnau.edu.ua/ua/01_04.html#ixzz3RFqhHepO